Připravujeme pro vás doprovodný program na pódiu i na volné ploše náměstí…

pátek 7. dubna
15:00 – 17:00 Velikonoční výtvarná dílna pro malé i velké
16:00 Dětský folklórní soubor Javorníček
17:15 Sólisté BROLNu
18:15 Lidová hudba Za oponou
sobota 8. dubna
15:00 – 17:00 Velikonoční výtvarná dílna pro malé i velké
15:00 Dětský národopisný soubor Pomněnka Tvrdonice
16:00 Divadlo Řád červených nosů – Obrázky ze života hmyzu
17:15 Folklorní soubor Velen
18:15 Cimbálová muzika Veronica
neděle 9. dubna
15:00 – 17:00 Velikonoční výtvarná dílna pro malé i velké

16:00 Dětský lidový soubor Jamírek
17:15 Folklórní soubor Javorník Brno
18:15 Cimbálová muzika Majerán

pondělí 10. dubna
15:00 – 17:00 Velikonoční výtvarná dílna pro malé i velké 
16:00 Dětský národopisný soubor Brněnský Valášek
17:15 Národopisný soubor Vrčka
18:15 Midnight Coffee Session
úterý 11. dubna
15:00 – 17:00 Velikonoční výtvarná dílna pro malé i velké
16:00 Swio

18:15 Cimbálová muzika Mládí z Čejče

středa 12. dubna
15:00 – 17:00 Velikonoční výtvarná dílna pro malé i velké
16:00 Folklórní soubor Pramínky
17:15 Dětský národopisný soubor Dúbravěnka Dubňany
18:15 Cimbálová muzika Eliška
čtvrtek 13. dubna
15:00 – 17:00 Velikonoční výtvarná dílna pro malé i velké  
16:00 Dětský folklórní soubor Rozmarýnek
17:15 Dětský folklórní soubor města Modřice
18:15 Cimbálová muzika Brněnského Valášku
pátek 14. dubna
15:00 – 17:00 Velikonoční výtvarná dílna pro malé i velké  
15:00 Divadlo Kejkle – Pohádka o kůzlátkách
16:00 Dětský folklórní soubor Světlovánek
17:15 Cimbálová muzika Pecka
18:15 Cimbálová muzika Denár
sobota 15. dubna
15:00 – 17:00 Velikonoční výtvarná dílna pro malé i velké
15:00 Národopisný soubor Bítešan a houslová muzika Bítešan
16:00 Pohádkový kabaret o Krahulíčkovi
17:15 Cimbálová muzika Bohonica
18:15 Cimbálová muzika Trnka
neděle 16. dubna
15:00 – 17:00 Velikonoční výtvarná dílna pro malé i velké
16:00 Folklórní soubor CIFRA
17:15 Cimbálová muzika Ohnica

Změna programu vyhrazena.
Vstup zdarma.
Program se koná za každého počasí.