PROGRAM VELIKONOČNÍCH SLAVNOSTÍ 2018


Pátek 23. března

  • 11:30               Slavnostní zahájení Velikonočních slavností s předáním „Kraslice od srdce“ chorvatských výtvarníků  za účasti primátora města Brna Ing. Petra Vokřála a J. E. Ines Troha, velvyslankyně Chorvatské republiky v ČR. Vystoupí Hudecká muzika Robina Červinka.
  • 15:00 – 17:00 Velikonoční výtvarná dílna pro malé i velké
  • 16:00              Dětský národopisný soubor Brněnský Valášek
  • 17:00              Sólisté BROLNu
  • 18:00              Cimbálová muzika Denár

Sobota 24. března


Neděle 25. března


Pondělí 26. března


Úterý 27. března


Středa 28. března


Čtvrtek 29. března


Pátek 30. března


 Sobota 31. března


Neděle 1. dubna

 

Změna programu vyhrazena!; Vstup ZDARMA

Program se koná za každého počasí a je pro Vás připraven každý den do 19:00.


 

I na letošních slavnostech budete mít možnost seznámit se s činností několika NEZISKOVÝCH ORGANIZACÍ. Na našem devátém ročníků se bude jednat o:

Spolek Dejte nám šanci z.s., který provozuje jedinečný koncept PSÍHO HOSPICU – kombinace psí LDNky a domova důchodců. Hospic poskytuje přechodný či trvalý domov psům starým, týraným, nemocným či handicapovaným, psům opuštěným, vyhozeným z množíren. Spolek se jim snaží 24 hodinovou domácí péčí uzdravit rány na těle i na duši způsobené lidmi.

2540102_hospic-psi-pribeh-v2

Cílem Hospice sv. Alžběty je zachování kvalitníhoCílem organizace je zachování kvalitního a důstojného života pacienta i navzdory nemoci s ohledem na jeho potřeby a přání. Cílem paliativní péče je zmírnit bolest a další tělesná a duševní strádání. Podpora příbuzných a pečujících o takto postižené osoby a šíření myšlenky hospicové péče v dalších zařízeních, kde jsou nevyléčitelně nemocní a umírající.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

Tvůrčí centrum Duhová včela je místo, kde nejen děti rozvíjí své tvůrčí schopnosti, jsou vedeny k sounáležitosti s přírodou i si s jinými kulturami. „V každém člověku dřímají skryté schopnosti, touha vytvářet hodnoty pro sebe i ostatní, komunikovat a cítit se příjemně. Toto vše chceme svou činnosti podpořit a prezentovat na svých akcích.“

srdíčka