Doprovodný program na pódiu i na volné ploše náměstí

Pátek 18. března

  • 11:00–14:00: Interaktivní divadelní a hudební program na volném prostranství
  • 11:00–14:00: Prodejní prezentace květin, sazenic a velikonočních vazeb v prostoru pódia
  • 15:00–17:00: Velikonoční výtvarná dílna pro malé i velké – Jarní kytičky a motýlci z ubrousků
  • 16:00: Varmužova cimbálová muzika
  • 17:15: Dětský národopisný soubor Líšňáček
  • 18:15: Cimbálová muzika Kasanica

Sobota 19. března

  • 11:00–14:00: Interaktivní divadelní a hudební program na volném prostranství
  • 11:00–14:00: Prodejní prezentace květin, sazenic a velikonočních vazeb v prostoru pódia
  • 15:00–17:00: Velikonoční výtvarná dílna pro malé i velké – Veselí ptáčci a slepičky
  • 15:00 Cimbálová muzika Slovácko mladší
  • 16:00 Voničky ze Šardic
  • 17:15 Cimbálová muzika Špunt
  • 18:15 Studenti Hudební a divadelní fakulty JAMU

Neděle 20. března

  • 11:00–14:00: Interaktivní divadelní a hudební program na volném prostranství
  • 11:00–14:00: Prodejní prezentace květin, sazenic a velikonočních vazeb v prostoru pódia
  • 15:00–17:00: Velikonoční výtvarná dílna pro malé i velké – Stojánek na ubrousky ovečka
  • 15:00: Gajdoši Brno
  • 16:00: Slovácký soubor Šafrán Brno
  • 17:15: Cimbálová muzika Jožky Imricha
  • 18:15: Cimballica

Pondělí 21. března

  • 11:00–14:00: Interaktivní divadelní a hudební program na volném prostranství
  • 11:00–14:00: Prodejní prezentace květin, sazenic a velikonočních vazeb v prostoru pódia
  • 15:00–17:00: Velikonoční výtvarná dílna pro malé i velké – Ozdoba létečko s mašličkami
  • 16:00: Cimbálová muzika Púčik
  • 17:15: Dětský národopisný soubor Pomněnka
  • 18:15: Cimbálová muzika Mládí z Čejče

Úterý 22. března

  • 11:00–14:00: Interaktivní divadelní a hudební program na volném prostranství
  • 11:00–14:00: Prodejní prezentace květin, sazenic a velikonočních vazeb v prostoru pódia
  • 15:00–17:00: Velikonoční výtvarná dílna pro malé i velké – Stojánek na pastelky zajíček
  • 16:00: Pavel Mucha Garmoškář
  • 17:15: Folklórní soubor Lučina
  • 18:15: Cimbálová muzika Jana Bradáče

Středa 23. března

  • 11:00–14:00: Interaktivní divadelní a hudební program na volném prostranství
  • 11:00–14:00: Prodejní prezentace květin, sazenic a velikonočních vazeb v prostoru pódia
  • 15:00–17:00: Velikonoční výtvarná dílna pro malé i velké – Velikonoční věnečky z proutí
  • 16:00: Dětský folklórní soubor Dolinečka a cimbálová muzika Dolinka ZUŠ Staré Město
  • 17:15: Sdružení harmonikářů
  • 18:15: Cimbálová muzika Hudci z Kyjova

Čtvrtek 24. března

  • 11:00: Tradiční servírování velikonočního špenátu
  • 11:00–14:00: Interaktivní divadelní a hudební program na volném prostranství
  • 11:00–14:00: Prodejní prezentace květin, sazenic a velikonočních vazeb v prostoru pódia
  • 15:00–17:00: Velikonoční výtvarná dílna pro malé i velké – Velikonoční přáníčko
  • 16:00: Gwalarn
  • 17:15: Cimbálová muzika Pajtáš
  • 18:15: Cimbálová muzika Pavla Šafaříka

Pátek 25. března

  • 11:00–14:00: Interaktivní divadelní a hudební program na volném prostranství
  • 11:00–14:00: Prodejní prezentace květin, sazenic a velikonočních vazeb v prostoru pódia
  • 15:00–17:00: Velikonoční výtvarná dílna pro malé i velké – Krabička na vajíčka zajíček
  • 15:00: Dětský folklórní soubor Světlovánek
  • 16:00: Mezzanine
  • 17:15: Cimbálová muzika Pavla Aleše Smutného
  • 18:15: Stan!slav Samuel Raška

Sobota 26. března

  • 11:00–14:00: Interaktivní divadelní a hudební program na volném prostranství
  • 11:00–14:00: Prodejní prezentace květin, sazenic a velikonočních vazeb v prostoru pódia
  • 15:00–17:00: Velikonoční výtvarná dílna pro malé i velké – Květinová girlanda s vajíčky
  • 15:00: KAPKA
  • 16:00: Cimbálová muzika Petra Mikulky
  • 17:15: Národopisný soubor Líšňáci
  • 18:15: Cimbálová muzika Prespoľáň

Neděle 27. března

  • 11:00–14:00: Interaktivní divadelní a hudební program na volném prostranství
  • 11:00–14:00: Prodejní prezentace květin, sazenic a velikonočních vazeb v prostoru pódia
  • 15:00–17:00: Velikonoční výtvarná dílna pro malé i velké – Maska jarních mláďátek
  • 15:00: Dětský folklórní soubor Polajenka Hodonín
  • 16:00: CimbalTrio
  • 17:15: Brněnská cimbálová muzika

Změna programu vyhrazena!
Vstup zdarma
Program se koná za každého počasí